Studio AR

Pojęcie AR to skrót od angielskich słów augmented reality i oznacza rozszerzoną rzeczywistość. W skrócie to technologia, która łączy rzeczywistość cyfrową generowaną przez komputery z rzeczywistym otaczającym nas światem.

Studio AR
Webinar Jungheinrich

Obrazy są rejestrowane przez kamerę i jednocześnie zostają zsynchronizowane z komputerowymi grafikami i animacjami 3D. Obecna technologia pozwala na połączenia świata wirtualnego ze światem rzeczywistym. I taki jest cel, byśmy mieli poczucie jedności tych dwóch środowisk. W praktyce odbywa się to najczęściej, poprzez nakładanie wirtualnych elementów na obraz rzeczywisty.

Obrazy są rejestrowane przez kamerę
EFEKTY AR Jungheinrich

Co oferuje Studio AR

AR - czyli rozszerzona rzeczywistość są to wirtualne i specjalne efekty, których nie zapomną uczestnicy Waszych wydarzeń. W tym przypadku jedynym ogranicznikiem jest wyobraźnia. Tworzone z nami eventy AR są interaktywne i niepowtarzalne. Oczywiście istnieje możliwość implementacji każdego projektu i scenariusza skrojonego na potrzeby konkretnego Klienta. Nasze kompleksowe rozwiązania umożliwiają stworzenie profesjonalnego, wirtualnego studia 3D, kreowania efektów specjalnych w rzeczywistości rozszerzonej w czasie rzeczywistym - wszystko to w wysokiej jakości i przy rozsądnym budżecie.

Co oferuje Studio AR

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

  • Opracujemy unikalną koncepcję realizacji AR /eventu AR.
     
  • Wyprodukujemy oraz zmontujemy materiały wideo w technologii AR.
     
  • Zapewnimy obsługę techniczną realizacji / eventu AR: zapewnimy realizacje na Diodzie /Greenie, w wysokiej rozdzielczości, miksery wizji oraz profesjonalne kamery.
     
  • Zrealizujemy Twój event AR, podczas którego połączymy świat realny (obraz na żywo z kamer) ze światem wirtualnym
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Powyższe elementy często stanowią wyzwanie dla wielu firm. Opowiedz nam o Wydarzeniu, które chcesz zorganizować wypełniając BRIEF. Pomożemy wybrać najlepszą formę, przestrzeń i odpowiednie rozwiązania techniczne. Z nami masz wszystkie możliwości w jednym miejscu. Wspieramy od powstania koncepcji po produkcję.