Fundacja Szkoła z Klasą

Rada Rodziców Asów Internetu - Jak być życzliwym i umieć prosić o pomoc? Magda Mikołajczyk, mama Zoi i Nataszki odpowiada na pytania Natalii Sisik. Była to seria spotkań o różnej tematyce w naszym studio kreatywnym z dedykowaną do tego scenografią. Celem była edukacja, by szkoła uczyła odpowiedzialności za siebie i innych, uważności i współdziałania.

Poprzez taki format wspieramy i łączymy nauczycieli. Razem z nimi rozwijamy i sprawdzamy nowoczesne metody pracy. Pomagamy wychodzić poza schematy w uczeniu i w szkolnych relacjach. Bo jaka edukacja, taki świat.

Asy internetu
Asy internetu

Studio kreatywne

Dzięki studiu kreatywnemu mamy możliwość ustawienia scenografii w różnych planach. Pełny tor kamerowy, do realizacji na żywo oraz nagrań.

 

Jest to studio o wymiarach 11,5 m x 6,2 m (czyli ponad 70 m2). Dzięki takiej powierzchni mamy możliwość ustawienia różnorodnej fizycznej scenografii, w której możemy aranżować dowolnie przestrzeń na kilka planów zdjęciowych. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość zrealizowania wywiadu, przeprowadzenia prezentacji produktowej czy odbycia z prelegentem zdalnym video konferencji, którą możemy zarejestrować czy przeprowadzić transmisję na żywo. Studio posiada:

 • Systemy kamerowe HD i 4K
 • Pełne wyposażenie - skonfigurowane i gotowe do pracy
 • Różne możliwości konfiguracji
  Jak wszystkie nasze studia również to studio ma wydzieloną reżyserkę, dzięki czemu osoby będące w studio mają komfort i mogą się skupić na swoich zadaniach.
Studio kreatywne

Multistudio

Czym wyróżnia się Multistudio

Dynamiczne transmisje na żywo każdego formatu, z każdego miejsca, połączenia między studyjne i zdalne, studio mobilne, oprawa wizualna, profesjonalny sprzęt i transmisja na najwyższym poziomie, dedykowane platformy online - i oczywiście nasz zespół, eksperci z pasją, którzy sprawią, że dane wydarzenie pozostanie na długo w pamięci widzów i z pewnością wyróżni się swoją atrakcyjnością.

 

Multistudio
 • Dzięki naszej zaawansowanej infrastrukturze podczas jednej realizacji możliwe są też łączenia między studiami, połączenia zdalne i transmisje online z każdego miejsca i lokalizacji w czasie rzeczywistym.
   
 • W studiach Digita Space realizujemy transmisje na żywo dowolnego formatu oraz posiadamy sprzęt do transmisji na żywo pozwalający na realizację i profesjonalną obsługę telemostu.
   
 • Przyjeżdżamy również do wybranych przez naszych Klientów lokalizacji i realizujemy nagrania ze streamingiem online najwyższej jakości i transmitujemy na preferowaną przez Klienta platformę internetową lub /i dedykowaną stronę www (praktycznie w dowolne miejsce w sieci).
   
 • Łączenia między studyjne to dla nas codzienność. Jednocześnie realizujemy nagrania i transmisje z kilku studiów, jak również z dowolnej dodatkowej lokalizacji.
Multistudio
V KONGRES edukacji finansowej

Powyższe elementy często stanowią wyzwanie dla wielu firm. Opowiedz nam o Wydarzeniu, które chcesz zorganizować wypełniając BRIEF. Pomożemy wybrać najlepszą formę, przestrzeń i odpowiednie rozwiązania techniczne. Z nami masz wszystkie możliwości w jednym miejscu. Wesprzemy naszych klientów od koncepcji po postprodukcję.