Streaming

Stream to multimedialna transmisja online z każdego miejsca i lokalizacji w czasie rzeczywistym. Dzięki rozwojowi technologii internetowych, dziś każdy może wykorzystać to narzędzie do eventów, promocji, budowania wizerunku czy uczenia innych.

Streaming
ewa empowering woman in agrifood

KORZYŚCI Z STREAMU / DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ STREAMING

Twoje wydarzenie ma szanse zyskać bardzo wiele dzięki multimedialnej transmisji w Internecie. Postaw na wymierne korzyści z stream'em:

 • SZERSZY ZASIĘG:
  Bardzo skutecznie docierasz do osób oddalonych od miejsca wydarzenia nawet o tysiące kilometrów, wykluczonych czy zbyt zajętych, aby uczestniczyć.
   
 • WIĘKSZE ZYSKI:
  Dostęp do transmisji online może wiązać się z wykupieniem uczestnictwa, pozostawieniem leada biznesowego czy pay by share. Livestream daje dużo możliwości konwersji widzów i zwiększenia zysków z wydarzenia, którego koszty i tak są ponoszone.
   
 • MNIEJSZE KOSZTY:
  Każde wydarzenie wiąże się z dużymi kosztami organizacyjnymi, takimi jak wynajem odpowiedniego miejsca, catering, materiały konferencyjne, zakup mediów i inne. Uczestnicy online nie generują żadnego z nich, więc czym więcej widzów, tym mniejszy koszt jednostkowy.
   
 • LEPSZY CONTENT:
  Transmisja to doskonały sposób na rozbudowanie własnej bazy treści multimedialnych, które są lubiane i cenione przez odbiorców. Dzięki temu, że na miejscu wydarzenia gromadzi się wielu ekspertów można łatwo wyprodukować cenne nagrania, które przedłużą życie eventu i zwiększą siłę jego oddziaływania.
   
 • MOCNIEJSZA MARKA:
  Wydarzenie wzbogacone o transmisję to nie tylko szansa na zaprezentowanie marki wśród potencjalnych klientów, ale również narzędzie edukowania klientów na temat swoich produktów i firmy, w sposób nieinwazyjny i ciekawy dla odbiorcy.

 

ZAPEWNIAMY:
 

 • Duże możliwości wykorzystania: transmitujemy każdy rodzaj wydarzeń, bez względu na tematykę, lokalizację czy wielkość.
   
 • Wygodny dostęp: naszym widzom wystarczy połączenie z internetem, aby móc oglądać wydarzenia, również na urządzeniach mobilnych, stronach www czy kanałach social media.
   
 • Szeroki zakres konfiguracji: od jednej do nawet kilkunastu kamer, w tym również transmisje równoległe z wielu ścieżek w tym samym czasie.
   
 • Realizacja na żywo: montaż z wielu kamer w czasie rzeczywistym, podobnie jak w przypadku transmisji z wydarzeń sportowych czy festiwali.
   
 • Nieograniczony potencjalny zasięg: do 100000 widzów w czasie rzeczywistym - poparte statystykami uczestnictwa.
   
 • Bogate usługi dodatkowe: nagłośnienie, oświetlenie, tłumaczenia symultaniczne, tłumacze migowi, systemy głosowania czy mobilna scena, aby wydarzenie nabrało wyjątkowego charakteru i było dedykowane do różnych osób.
Zapewniamy
forum 590
women in tech image
Perspektywy Women in Tech